Μια περιοχή προσεκτικά επιλεγμένη η οποία πληρεί όλες εκείνες τις προδιαγραφές (τοποθεσία, μικροκλίμα, ανεμπόδιστη θέα) που την καθιστούν πραγματικά προνομιακή αλλά και ήπια αναπτυσσόμενη, δεδομένης της μικρής απόστασης από το κέντρο του Ηρακλείου αλλά και της εύκολης και άμεσης πρόσβασης μέσω του σύγχρονου οδικού άξονα της Εθνικής οδού Ηρακλείου - Μοιρών.
![1425669_568207383252349_588365412_n 1425669_568207383252349_588365412_n](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqf2qKkRjPF5MFn5lCgIzymX0FchzvhiJLmYHIXPqPMMA5XKbb-imsNc35oPZi1_yneIqxNbPjYAcM1DKcWBozPUxm9CuRUt9Vw2WAi3y-fSRteEanav6_Z3dwyzRAYAvHGRUJU6iqqMp-/s640/1425669_568207383252349_588365412_n.jpg)
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου