Ο Γάλλος συγγραφέας Καρύλ Φερέ στα Χανιά!
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Ο Δήμος Χανίων σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Κρήτης σάς προσκαλούν στην προφεστιβαλική εκδήλωση του 3ου Φεστιβάλ Βιβλίου Χανίων με τη συμμετοχή του πολυβραβευμένου Γάλλου συγγραφέα
Ο συγγραφέας θα συνομιλήσει με τη δημοσιογράφο Κυριακή Μπεϊόγλου με αφορμή την έκδοση του νέου του μυθιστορήματος Οκαβάνγκο (μετάφραση: Αργυρώ Μακάρωφ, Εκδόσεις Άγρα) και θα δεχθεί ερωτήσεις από το κοινό. Την εκδήλωση θα προλογίσει ο Μανώλης Πιμπλής, διευθυντής του Φεστιβάλ Βιβλίου Χανίων και ο Σταύρος Πετσόπουλος, εκδότης.
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου